Tel: +98 26 33202922    SMS: 3000 560 600      Emergency call: +98 935 8652510

همکاري با کيان آنلاين


کاربرانی که تمایل دارند که با تیم تخصصی کیان آنلاین ، در زمینه های: طراحی وب ، برنامه نویسی ASP , PHP , ASP.net  تهیه کلیپ های فلش و...

 

همکاری نمایند ، می توانند از طریق یکی از راه های ارتباطی ( بخش تماس با ما ) درخواست خود را مبنی بر همکاری به همراه مختصری از شرح فعالیت ها و سوابق خود ارسال نمایید. چنانچه استعداد و توانایی های شما در هر زمینه مرتبط با اینترنت از سوی تیم تخصصی کیان آنلاین ، تاييد شود نام شما نیز در گروه ثبت خواهد شد و در مواقع مورد نیاز و برای انجام پروژه های مربوطه از توانایی های شما استفاده خواهد شد. - اگر شما در هر زمینه های از اینترنت طرح جدیدی دارید که نیاز به امکانات از قبیل هاستینگ ، دومین ، سرور اختصاصی و ... دارید ، می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی ( بخش تماس با ما ) ارسال نموده و چنانچه طرح شما مورد پسند مسئولین سایت قرار گیرد ، تیم تخصصی کیان آنلاین ، در حد امکان از طرح شما پشتیبانی خواهد نمود.

 

افرادی که سایت های جذاب و پر بیننده دارند و در راستای گسترش سایت خود نیاز به امکانات بیشتری دارند ، نیز می توانند از پشتیبانی بسیار قدرتمند کیان آنلاین برخوردار گردند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با بخش پشتیبانی و یا با روابط عمومی سایت کیان آنلاین تماس حاصل فرمایید