Tel: +98 26 33202922    SMS: 3000 560 600      Emergency call: +98 935 8652510

قوانين استفاده از سرويس هاي هاستينگ کيان آنلاين :


1- کیان آنلاین موظف است کلیه تنظیمات ابتدایی برای راه اندازی سرویس را بطور رایگان انجام دهد.

2-متقاضی متعهد می گردد از نام دامنه و فضای وب مذکور در جهت صحیح و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران استفاده نماید و در صورت عدم رعایت قوانین شخصا مسئول و پاسخگو خواهد بود .

3-در صورت افشای رمز عبور از طرف مشتری کیان آنلاین مسئولیتی در قبال اشکالات احتمالی نخواهد داشت.

4-قراردادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد ، ممنوع مي باشد.

5-مشتری موظف است از تمامی قوانین حق انتشار (Copy right) تبعیت نموده و از انتشار آثار بدون مجوز خودداری نماید .

6-کیان آنلاین در قبال عدم آگاهی کاربر هیچ وظیفه ای ندارد و در صورت استفاده نادرست از سرویس ها پیامد های آن متوجه کاربر می باشد .

7-ارسال هرگونه ایمیل تبلیغاتی یا گروهی ناخواسته (اسپم)، صرف نظر از باری که بر روی میل سرور ایجاد می کند ممنوع می باشد. همچنین هر وب سایت نمی تواند در یک ساعت بیش از 60 ایمیل ارسال کند و مشمول جریمه به معادل 100 هزار تومان خواهد شد. سرویس متخلف قطع خواهد شد. کیان آنلاین منحصرا حق تشخیص این تخلف را برای خود محفوظ می دارد.

8-مشتری موظف است که حد اقل یک ماه و نمایندگان کیان آنلاین ، حد اقل یک روز ، قبل از اتمام زمان سرویس نسبت به تمدید آن اقدام نماید در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد.

9-استفاده از سرويسها يا تجهيزات کیان آنلاین براي ايجاد يا ارسال ويروسها، كرمها يا تروجان هاي اينترنتي ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش براي ايجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.

10- هزينه هاي فعال سازي مجدد: در صورتيکه مشتري قصد بازگرداندن اطلاعات ازبين رفته بوسيله Backup ما را داشته باشد، مبلغ 100.000 ريال دريافت مي شود.

11-کیان آنلاین از کلیه داده های روی سرورها شامل فایلها، ایمیلها و پایگاه های داده به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه بکاپ می گیرد. ولی هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای کیان آنلاین نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود.

12-کلیه سرویس های کیان آنلاین به استثنای سرویس های اعلام شده در زیر دارای 7 روز ضمانت برگشت وجه از زمان پرداخت می باشند. سرویس هایی که ضمانت برگشت پول ندارند عبارتند از :

- کلیه هزینه های مربوط به خدمات دامین (شامل ثبت، انتقال، تمدید دامین)

- سرویس های سرور اختصاصی و تجهیزات و خدمات جانبی مرتبط با آنها

- سرویس های میزبانی اختصاصی

- ضمانت برگشت وجه تنها در هفته اول سرویس های جدید ارائه می شود. تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نمی شود

- پس از پایان مدت ضمانت برگشت وجه، هیچگونه درخواستی مبنی بر برگشت پول مسموع نخواهد بود

13- سایتهایی که با موضوعات خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران باشد وسایتهایی که با موضوعات خلاف قوانین بین الملل باشد ، و همچنین سایتهای هرزه نگاری و سیاسی ، ممنوع می باشند و در صورت مشاهده همچین سایتهایی که ایجاد شده اند ، سریعها سرویس و اکانت متخلف بسته و حذف خواهد شد.

14- به هر وب سایت که بیش از حد متعارف از منابع سرور (مانند CPU، Ram یا شبکه ویا سایر مواردی که در اینجا به آنها اشاره نشده است) استفاده کند گزینه های "ارتقا یا پرداخت هزینه اضافه" (بسته به موارد ومیزان مصرف بیش از حد)، "کاهش مصرف تا رسیدن به سطح متعارف" و "تهیه یکی از سرویسهای اختصاصی" پیشنهاد می شود. کیان آنلاین تنها تعیین کننده حدود متعارف استفاده از منابع سرور خواهد بود. همچنین هر وب سایت یا سرویسی که بدین شکل موجب اختلال در کارایی و سرعت سرور یا شبکه شود ( مثال: سایت های چت روم به طور کلی روی سرورهای اشتراکی ممنوع می باشد و سایر سایت هایی که به نوعی مصرف نامتعارف دارند ممنوع است ) سرويس مربوطه بسته خواهد شد.

15-ارائه و یا استفاده از نرم افزارهای کرک شده ، دزدی ، نال شده ، و یا نرم افزارهای هک ، ویروس و نرم افزارهایی که باعث آسیب رساندن به سرور و يا به فرد یا افرادی شوند ممنوع می باشند و در صورت مشاهده همچین سایتهایی که ایجاد شده اند ، ابتدا به فرد متخلف اخطار و در صورت عدم توجه سریعها سرویس متخلف بسته خواهد شد.

16-استفاده از اسکریپتهای عبور از ف.ی.ل.ت.ر (P r o x y) ، از هر نوع که باشند ممنوع است و در صورت عدم توجه ابتدا به فرد متخلف اخطار و در صورت عدم پیگیری سریعها سرویس متخلف بسته خواهد شد.

17-کیان آنلاین قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل یا تلفن به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.

18-کاربر موظف است اطلاعات صحیح و کامل خود را در پروفیل کاربری وارد نماید، همچنین هنگام ثبت سفارشاتی که از کاربر درخواست وارد نمودن اطلاعات مربوط به مالکیت محصول می‌شود. همچنین در صورت هرگونه تغییر در اطلاعات کاربری مانند تلفن، آدرس و ... کاربر موظف است آن را سریعا در پروفایل خود اصلاح نماید. در صورتی که کيان آنلاين متوجه هرگونه تقلب یا نقصان عمدی در اطلاعات کاربر شود حق خود می‌داند تا اصلاح و ورود اطلاعات صحیح نسبت به قطع سرویس دهی یا محدود کردن اختیارات کاربر اقدام نماید و از این بابت کاربر حق اعتراضی نخواهد داشت.

19-کاربر در حیطه و اختیارات خود متعهد به حفظ امنیت سرور می‌باشد. استفاده از نرم‌افزارها و اسکریپت‌های ناامن ( ( از جمله: نصب هرگونه اسکريپت هاي آپلود سنتر و... ) عدم استفاده صحیح از نرم‌افزارها و اسکریپت‌ها و هرگونه عمل مخربی که باعث استفاده‌ی بیش از حد یا تخریب منابع اشتراکی سرور مانند پردازنده (CPU) و حافظه جانبی (RAM) گردد، باعث اخطار به کاربر جهت حذف آن و در موارد جدی‌تر باعث حذف آن نرم‌افزار یا اسکریپت بدون اخطار قبلی و حتی قطع سرویس‌دهی به کاربر می‌گردد.

20-کیان آنلاین ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییراتی در شرایط و مقررات استفاده از خدمات و محصولات خود در متن این توافق‌نامه اعمال نماید. تمام تغییرات آینده‌ی توافق‌نامه جزو تعهدات کاربر محسوب گشته و کاربر موظف است آنها را رعایت نماید. درصورتی که کاربر مخالف شرایط جدید بوده و درخواست انصراف در استفاده از محصولات و خدمات کيان آنلاين را داشته باشد می‌بایست آن را به کيان آنلاين اعلام نماید.

 

توجه: سفارش و استفاده از خدمات ارائه شده توسط اين سايت، به منزله مطالعه كامل و دقيق "قوانين کيان آنلاين" و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوي شما خواهد بود